Αλμυρός: Ντόπιοι υποψήφιοι πρώτοι σε σταυρούς στις Περιφερειακές εκλογές

Αλμυρός: Ντόπιοι υποψήφιοι πρώτοι σε σταυρούς στις Περιφερειακές εκλογές

Με την καταμέτρηση να έχει ολοκληρωθεί στα 46 από τα 48 εκλογικά τμήματα του Δήμου Αλμυρού,

στον συνδυασμό του Κ. Αγοραστού, προηγείται ο Ευθ. Ζιγγιρίδης με 2.397 σταυρούς, στο συνδυασμό του Ν. Τσιλιμίγκα, πρώτος είναι ο Γιώργος Ζώγας με 1.777 σταυρούς και στο συνδυασμό του Αν. Τσιαπλέ, ο Δη. Καραφέρης με 339 σταυρούς. Οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι περιφερειαακοί σύμβουλοι στο Δήμο Αλμυρού:  

Αγοραστός Κωνσταντίνος
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ

1.ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  2.397
2.ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  2.205
3.ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  2.043
4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ  1.681
5.ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  1.116
6.ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  855
7.ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  679
8.ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  583
9.ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  580
10.ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  552
11.ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  348
12.ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  322
13.ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  161
14.ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ  129
15.ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  105
16.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ  95
17.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ  80
18.ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  65
19.ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  64
20.ΦΡΑΤΖΕΖΟΥ - ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ  53

Τσιλιμίγκας Νικόλαος
Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ

1.ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ  1.777
2.ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ  630
3.ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  495
4.ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  301
5.ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  259
6.ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  223
7.ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  217
8.ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  171
9.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  165
10.ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  145
11.ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ  136
12.ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  106
13.ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  101
14.ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  91
15.ΖΑΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΪΟΥ  82
16.ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ  78
17.ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  75
18.ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  67
19.ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  63
20.ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ  57

Τσιαπλές Αναστάσιος
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1.ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  339
2.ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  211
3.ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  171
4.ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  130
5.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  53
6.ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  48
7.ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  38
8.ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ37
9.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  30
10.ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  26
11.ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  25
12.ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  24
13.ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  21
14.ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  20
15.ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  20
16.ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  17
17.ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14
18.ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ  12
19.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  8
20.ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ  3

Μπίλλη-Τσιτσέ Μαρία
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ

1.ΜΠΙΣΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  155
2.ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ  89
3.ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ  74
4.ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  64
5.ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ  34
6.ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  29
7.ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  23
8.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ  22
9.ΤΕΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  21
10.ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ21
11.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  18
12.ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  16
13.ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  15
14.ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΚΑΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ  15
15.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ  10
16.ΚΟΥΤΣΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  9
17.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  8
18.ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  6

Κουρέτας Δημήτριος
ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

1.ΞΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ1  30
2.ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  63
3.ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  42
4.ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  24
5.ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ ΈΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  22
6.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΆΓΓΕΛΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  21
7.ΚΡΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  21
8.ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  20
9.ΡΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19
10.ΜΑΡΕΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  15
11.ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  14
12.ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  13
13.ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ  9

Ακρίβος Αθανάσιος
ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

1.ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ35
2.ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  33
3.ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  25
4.ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  21
5.ΒΟΥΚΙΑ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  16
6.ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  14
7.ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  12
8.ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  12
9.ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  10
10.ΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ  8
11.ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  8
12.ΦΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  8
13.ΜΟΝΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  6
14.ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   3

Ντούρος Ευστάθιος
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ

1.ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ20
2.ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  16
3.ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  13
4.ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  7
5.ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  6
6.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  6
7.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  6
8.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ  5
9.ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  5
10.ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  5
11.ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  5
12.ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  4
13.ΧΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  3
14.ΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  3
15.ΤΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  2
16.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΥΚΙΩΤΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ  1
17.ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  0

Δελημήτρος Κωνσταντίνος
ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ

1.ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  45
2.ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  10
3.ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ  9
4.ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  7
5.ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΑ  7
6.ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ - ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ  7
7.ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  7
8.ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ  6
9.ΣΟΥΓΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ  5
10.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ) του ΘΩΜΑ  5
11.ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  4
12.ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  2
13.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ  1