Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Αλμυρού

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Αλμυρού

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Αλμυρού

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΛΜΥΡΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.     ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ εκπαιδευτικός
2.     ΒΕΛΑΝΗ-ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ συν/χος εκπαιδευτικός
3.     ΓΛΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ μέλος ΔΣ εμπ/λων
4.     ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ μεταπτυχιακός φοιτητής ΕΜΠ, εργαζόμενος ΕΚΑΒ
5.     ΚΟΛΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ κομμώτρια, ελ. επαγγελματίας
6.     ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ φοιτητής γεωπονίας
7.     ΜΠΙΛΕΓΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ συν/χος ΙΚΑ
8.     ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ συν/χος μεταλλεργάτης
9.     ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ συν/χος Δημοσίου,
10.     ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ συν/χος συνεταιριστικός υπάλληλος
11.     ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ιδ. υπάλληλος
12.     ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ηλ/γος, ελ. επαγγελματίας
13.     ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ άνεργη
14.     ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΓΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ γιατρός, μικροβιολόγος
15.     ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ συμβασιούχος δημοσίου
16.     ΤΖΙΩΤΗ ΛΑΣΚΑΡΩ εκπαιδευτικός
17.     ΤΟΡΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΕΥΔΟΞΙΑ λογίστρια
18.     ΤΟΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ συν/σος ΕΒΕ
19.     ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ βιομηχανικός εργάτης
20.     ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ιδ. υπάλληλος
21.     ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ δημοσιογράφος
    
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Αλμυρού

1.    ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ προπονητής ακαδημιών ΓΣΑ
2.    ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ άνεργη
3.    ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ οικοδόμος
4.    ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ φοιτητής μηχανολογίας
5.    ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ οικιακά  
6.    ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ συν/χος συνεταιριστικός υπάλληλος
7.    ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ συν/χος ΙΚΑ
8.    ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ιδ. υπάλληλος
    
    Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ευξεινούπολης

    1.    ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ιδ. υπάλληλος
    2.    ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ανεργη
    3.    ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ αγρότισσα
    4.    ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ αγροτισσα
    5.    ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ συν/χος ΙΚΑ
    6.    ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ αγρότης
    7.    ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ συν/χος ΙΚΑ

    Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΑΒΡΑΣ
           (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ συν/χος ΙΚΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΤΕΛΕΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.     ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΪΑ αγρότισσα
2.     ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ συν/χος ΙΚΑ
3.     ΣΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ φοιτήτρια
4.     ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ λογιστής, ελ. επαγγελματίας

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Πτελεού

1.    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ άνεργος
2.    ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ εκπαιδευτικός
3.    ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ αγρότης
4.    ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ιδ. υπάλληλος
5.    ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ βιομηχανικός εργάτης

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Αχιλλείου

1.    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ αγρότης
2.    ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ κοινωνική λειτουργός
3.    ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ συν/χος ΙΚΑ
4.    ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ελ. επαγγελματίας
5.    ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ αγρότισσα

Εκλογική Περιφέρεια ΣΟΥΡΠΗΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.     ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ εκπαιδευτικός
2.     ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ γεωπόνος ελ. επαγγελματίας
3.     ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ βιομηχανικός εργάτης
4.     ΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ μεταλλειολόγος, ιδ. Υπάλληλος
5.     ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΖΗΣΗΣ βιομηχανικός εργάτης
6.     ΤΣΟΚΑΡΑ-ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) δικαστικός υπάλληλος

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Σούρπης

1.    ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ ιδ. υπάλληλος
2.    ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ βιομηχανικός εργάτης
3.    ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ συν/χος εκπαιδευτικός
4.    ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ βιομηχανικός εργάτης
5.    ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ άνεργος
6.    ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ φοιτήτρια
7.    ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ αγρότης

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Αμαλιάπολης

1.    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ ιδ. υπάλληλος
2.    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ιδ. υπάλληλος
3.    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ αρχαιολόγος
4.    ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ιδ. υπάλληλος
5.    ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ιδ. υπάλληλος

Αγία Τριάδα
Καρβουνάρης Νίκος άνεργος

Κωφοί
Καραφέρης Σταύρος αγρότης